Oni walczyli o Kijów

10 zdjęć

Wielki finał Eurowizji 2016!

28 zdjęć

26 wykonawców i 26 szans na zwycięstwo w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji. Tak wyglądał finał tegorocznych zmagań. Było kilku faworytów, ale... ostateczną decyzję podjęła europejska publiczność.

Eurowizja – polscy reperezentanci!

10 zdjęć

Telewizja Polska ogłosiła konkurs, którego celem jest wyłonienie reprezentanta Polski w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji. Tymczasem przypomnijmy sobie polskich finalistów reprezentujących nasz kraj w Konkursie.

Michał Szpak: droga do Sztokholmu

10 zdjęć

Michał Szpak ma na koncie sukcesy na festiwalach w Zielonej Górze (Złoty Samowar w roku 2013) i Opolu (wygrał SuperPremiery). W polskich eliminacjach do Eurowizji pokonał m.in. Edytę Górniak i Margaret. Teraz – czas na Sztokholm!

Szpak zwycięża krajowe eliminacje 2016

10 zdjęć

Podczas krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji najwięcej głosów widzowie oddali na Michała Szpaka. Wokalista będzie reprezentował Polskę w Sztokholmie piosenką „Color Of Your Life”.

Eurowizja 2015 – finał!

12 zdjęć

Emocje 60. finału konkursu piosenki Eurowizji 2015 już za nami. Zwycięzcą został Måns Zelmerlöw i utwór „Heroes”. Reprezentantka Polski Monika Kuszyńska zajęła 23. miejsce.

Eurowizja 2014 – tego nie można przegapić!

14 zdjęć

Donatan i Cleo podbili serce Europy i przeszli do finału konkursu Eurowizji 2014. 10 maja w Kopenhadze zawalczą o pierwsze miejsce. Czy uda im się zdystansować konkurencję i stanąć na najwyższym stopniu podium? Zobaczcie zdjęcia z obu półfinałów tegorocznego konkursu.